window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Teclumen


Kalite zaman içinde en iyi yatırımdır.

1978 yılında Teclumen, gösteri için projektör montajında ​​uzmanlaşmış bir şirket olarak doğdu. Yıllar boyunca aydınlatma sektöründeki deneyim, şirketi kendi markasını yaratmaya ve İtalya teatral ürünlerinde üretilen bir Teclumen serisi sunmaya zorluyor.

2003 yılında, tek bir yapı içinde, tasarım, ürün montajı, pazarlama ve satış sonrası yardım için tasarlanan alanları yoğunlaştıran yeni yönetici ve üretim tesisi açıldı.

Bugün, tiyatro, mimari ve bahçe aydınlatması, eğlence, iç mekan aydınlatması, yüzme havuzları ve çeşmeler gibi çeşitli sektörleri tatmin edebilecek kendi üretimine sahiptir.

Yüksek kaliteyi sağlamak için Teclumen, şirket içindeki ana üretim aşamalarını en iyi 3D tasarım teknolojilerini kullanarak gerçekleştirmektedir.

Son derece teknolojik makinelerin (lazer kesim) varlığı hızlı ve esnek bir üretim sağlar.

Bileşen seçimi için Teclumen güvenilir ortakları ve uluslararası liderleri kullanır; tamamen şirket içinde yapılan son montaj, yüksek kalite seviyesine ulaşılmasını sağlar. Teclumen, büyük bir stok ile donatılmış, iyi organize edilmiş ve fonksiyonel bir nihai ürün deposuna sahiptir. Bu önlemler tüm dünyada son derece kısa ve zamanında teslimat sürelerine izin vermektedir.


Mimari ve Endistüriel Aydınlatma
Havuz Aydınlatmaları
Sahne ve Stüdyo Aydınlatmaları