window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Robert Juliat


Fransa’da 100 Yıldır Kaliteden Taviz Verilmeden…

OPTİK MÜKEMMELLİK
Robert Juliat optik sistemi, hotspot içermeyen düz, eşit bir ışın ve ışının kenarından az ışık düşmesi için maksimum ışık miktarını kullanan kondenser optiklerine dayanmaktadır. Sonuç, düzgün bir genel kapak ve eşsiz görüntü projeksiyonu sağlayan net, tutarlı bir ışık yayılmasıdır.

YAPI KALİTESİ
Demirbaşlar, en zorlu turlara bile dayanabilecek kadar dayanıklı olacak şekilde üretilirken, her yüksek kaliteli bileşen gösteri koşullarında tam güvenilirlik sağlar.

BAKIM KOLAYLIĞI
Teknisyen akılda tutularak Robert Juliat, fikstürleri en hızlı kurulacak ve bakımı en kolay olacak şekilde tasarlar.

ERGONOMİK MÜKEMMELLİK
Operatörün tercih edilen herhangi bir konumdan çalışmasına izin veren geniş sargı, ısıya dayanıklı takip noktası sapından, kurulum sırasında tek elle çalıştırmayı sağlayan profil deklanşör kilidindeki başparmak dayanaklarına kadar her Robert Juliat fikstürü özel özellikler sunar operasyonu bir zevk haline getirmek.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Danışma ve değerlendirme şirket parolalarıdır. Robert Juliat müşterilerini dinler ve onları kullanan insanlar açısından ideal ürün için tasarımlar formüle ederek son kullanıcı odak gruplarına danışır. Bu, mevcut ihtiyaçlara cevaplar sağlar ve şirketi gelecekteki gelişmelerin önünde tutar

PARA İÇİN DEĞER
Robert Juliat armatürleri, yelpazesinin modüler doğasının sağladığı maliyet tasarrufları ve her bir yakınlaştırma fikstürünün çok yönlülüğü nedeniyle finansal anlamda anlamlıdır. Çalışma saatleri ve bakım süresi azalır, yedek parça stokları minimumda tutulur ve yapı kalitesi uzun çalışma ömrü ve olağanüstü yatırım getirisi ile dayanıklı bir ürün sağlar.


TEK LENS IŞIK KAYNAKLARI
PROFİL IŞIKLAR
TAKİP SPOTLARI
AKSESUARLAR
SOFT IŞIKLAR
DİMMERLER