window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

LSC lighting


Daha Aydınlık Sahneler

LSC Aydınlatma Sistemleri, dünya çapında eğlence pazarı için öncü Aydınlatma Kontrol Ürünleri tasarımı, üretimi ve dağıtımı ile ilgili 30 yıllık bir mirasa sahip olan LSC Aydınlatma Sistemleri, ürettiği ürünlerin herhangi birinde yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konusunda saygın bir üne sahiptir. Bu durum, “Avustralya Tasarım Ödülü”, çeşitli endüstri ürünü ödülleri ve daha yakın zamanda “Avustralya Ürünü” statüsüne hak kazanılması ile daha iyi örneklenmiştir. 2013 yılından itibaren Tek yetkili türkiye distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. dir.

LSC ürünlericanlı performanslar, geleneksel tiyatro, kurumsal tiyatro, ibadet, eğitim, televizyon, film, sergi ve mimari aydınlatma gibi çeşitli pazar sektörlerini kapsar. Aynı şekilde, LSC ürünleri için müşteri profili oldukça çeşitlidir ve dünyanın en iyi bilinen Opera Binaları ve Tiyatroları, büyük Touring Prodüksiyon şirketleri, yerel topluluk tiyatrolarına ulusal televizyon stüdyoları, okullar ve kiliseleri kapsar. Şovunuz için iyi, güvenilir aydınlatma kontrolüne ihtiyacınızın tamamını karşılar.


CLARITY LX SERIES
CLARITY LX SERIES
Mantra Lite Console
maXim Console
Minim Console
Gen VI Advanced Dimming System
Gen VI Wall Mount Dimming
TEKOV3
TEKO
EKO INSTALLATION
RED3
REDBACK Wallmount