window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Crestron


Teknolojini Geleceğini Tasarlamak!

Crestron Electronics, 1972’den bu yana teknolojik yenilik yolculuğuna başladı. Bu yolda insanların hayatlarını yaşama biçimini dönüştürerek günlük işlerini daha kolay hale getiren ve verimliliği ve üretkenliği artıran otomasyon çözümleri üretiyoruz. En son teknolojinin ön saflarında yer almaya çalışıyoruz ve sürekli olarak dünyanın her yerindeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan daha hızlı ve daha iyi çözümler sunuyoruz. Crestron ile sadece en üst düzey elektronik ürünleri satın almıyorsunuz, ölçeklenebilir ve özelleştirilmiş çözümlere yatırım yapıyorsunuz, 7/24 global servis ve destek kazanıyorsunuz ve Amerika’da tasarlanan ve üretilen ürünlere sponsor oluyorsunuz.

Crestron, her pazar için yüksek teknoloji çözümleri tasarlar. Özelleştirilmiş lüks akıllı ev otomasyonundan ölçeklenebilir kullanıma hazır ortak çalışma araçlarına kadar ödüllü, öncü teknoloji ve olağanüstü müşteri deneyimleri sunuyoruz.