window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Bose Professional

Birlikte deneyimler inşa etmek

Profesyonel ses, unutulmaz bir canlı müzik etkinliğinden tüm ekibi aynı sayfada tutan net bir konferans görüşmesine kadar inanılmaz deneyimler yaratmakla ilgilidir. Bu olağanüstü deneyimler sadece gerçekleşmez. Her seferinde bir parça inşa edilmeleri gerekiyor. Bu yüzden buradayız.

Yenilik keşifle başlar

Bose bir problem çözme şirketidir. En başından beri böyle oldu. Kurucumuz Dr. Amar Bose, premiumdan daha az ses üreten premium bir stereo aldığında araştırmaya başladı ve araştırmaya devam etmek için şirketi kurdu. Ve hiç durmadık. Bose, keşfin kendi ödülü olduğuna, kendi başına bir armağan olduğuna inanıyordu ve hikayesi bu inancın ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.

Profesyonel öncelik

Profesyonel ses endüstrisindeki insanlar farklı, daha karmaşık problemlerle Bose’a gelmeye başladığında – karmaşık akustik zorluklar; daha fazla ve farklı bağlantı ihtiyacı; karmaşık sinyal işleme endişeleri – yeni bir ürün oluşturmadık. Profesyonel ses sorunlarını çözmek için tamamen yeni bir bölüm oluşturduk: Bose Professional.

Bu 40 yıldan daha önceydi…

Profesyonel ses endüstrisinde işbirliği büyük bir avantaj sağlıyor – çünkü müşterilerimiz uzman. Sistem tasarımcıları, entegratörler, montajcılar, ses mühendisleri, müzisyenler. Sesi biliyorlar. Ve sürekli olarak daha iyi ürünler üretmemize yardımcı oluyorlar.

Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Bose Professional, dünyanın dört bir yanındaki mekanlarda harika sesler sunan birçok farklı pazara hizmet vermektedir – gösteri sanatları merkezleri, tiyatrolar, ibadet yerleri, stadyumlar, restoranlar, okullar, perakende mağazaları, oteller ve kurumsal binalar.

Profesyonel ses müşterilerimizin benzersiz bir şekilde bize bağlı olduğunu biliyoruz. Bu sizin işiniz, itibarınız, geçim kaynağınız – sadece bir hoparlör değil, sadece bir hoparlör değil. Böylece, bir Bose Professional ürünü satın aldığınızda, küresel Bose Professional ekibinin tam ağırlığını arkanıza alırsınız – zamanımız, desteğimiz ve dikkatimiz. Her satın almayı ortaklığın başlangıcı olarak görüyoruz.