window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Altman Lighting


60 YILLIK MÜKEMMELLİK

Kalite, dayanıklılık, gurur ve mükemmellik anlamına gelen bir isim… gelenek, özveri ve tasarım yeniliği ile eşanlamlı bir isim… bir aile ismi. Altman ™ adı Altman ™ adı, bugün piyasada bulunan tiyatro, mimari, film ve video aydınlatmasının önde gelen yenilikçilerinden biri olarak gerçekliğini korumuştur.

Bugün şirkette ruhu hala hayatta olan patriğin ve kurucusu Charles Altman, şirketi uygun bir fiyata mevcut olan en kaliteli ürünün ideallerine dayanarak kurdu. Belleği hala sadakate ilham veren ve şirket büyüdükçe daima yaşayacak olan Ronald Altman. 21. yüzyılda babası Charlie’nin mükemmel bir aile gururunu sürdürme felsefesi ile son teknoloji ürünü yenilikler ve yüksek kaliteli ürün ile şirkete liderlik eden Robert Altman. Nesiller sürekli mükemmeliyet peşinde koşarken, bu bireylerin yanı sıra diğer aile üyeleri ve tüm çalışanlar (hepsi aile üyesi olarak kabul edilir) aile felsefesini müşteri memnuniyeti, kişisel hizmet ve Zamanın testinden geçtiğini kanıtlamış kaliteli ürün.


Mimari Aydınlatma
Sıva Altı
Eğlence
Kontroller
Genesis Console