window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Tasarım

Tasarım Hizmetleri

AVL Sistemleri, bulundukları hacimdeki tecrübeyi doğrudan etkilemektedir. ASF bünyesinde bulunan Proje Geliştirme Mühendislik Ekibi, her projenin özelinde öncelikle projenin neden yapıldığı, hangi bölgede yapıldığı ve değerini inceler. Tasarladığı tüm sistemleri bu değerler ile aynı doğrultuda tasarlayarak yenilikçi projeler üretilmesini sağlar. 

Proje mühendislerimiz, sadece ses ve ışık ile sınırlanmamaktadır. Sürekli olarak dünya teknolojilerini araştırarak, yeni sistemler öğrenerek ve bilgi dağarcığını sürekli genişleterek müşterilerimize inovatif çözümler sunmaktadır.

Mühendislerimiz, uyguladığımız tasarımlar ile ilgili düzenli olarak eğitimler almakta, CTS sertifikasına sahip olmakla birlikte tüm teknolojilerin uzman kategorisinde yer almaktadır. 

Tasarımlarımız teknolojik ve entegrasyon kriterlerine uygun ve geçerliliğe sahip akredite proje tasarımları niteliği taşımaktadır.

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile projenin sorumluluğunu paylaşıyor, kolektif çalışma prensipleri ile yenilikçi projeler üretiyoruz.