window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Distribütörlük

Distribütörlük Hizmetleri

Birçok Dünya Markası’nın tek yetkili Türkiye Distribütörü olarak, bayi ağımıza ve müşterilerimize en doğru fiyat ile distribütörlük hizmeti vermekteyiz.

Temsil ettiğimiz markalar ile yakın çalışıyor, yeni ürünleri en kısa zaman stoğumuza katıyor ve pazarlama faaliyetleri yürütüyoruz. Bayilerimiz ve müşterilerimiz için hızlı teslimin önemini kavrayarak her zaman yeterli stok seviyeleri tutarak markalarımızın sürekliliğini sağlıyoruz.

Aktif olarak pazarlama, reklam ve dijital çalışmalar sağlayarak markalarımızın bilinirliğini artırıyoruz. Açık günler, buluşmalar, seminerler ve workshop’lar düzenleyerek müşterilerimize bilgi aktarımını hep canlı tutuyor ve markalarımızın pazar payını sürekli olarak artırıyoruz.

Bayilerimizin dağıtım yönetimini verimli tutarak doğru fiyat politikaları ile değerleri koruyor, Türkiye’nin her noktasına ürünlerimizi zamanında ulaştırıyor ve kapsamlı hizmet sunuyoruz.