window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Hakkında


UZMAN PROJE EKİBİMİZ, MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI EKSİKSİZ ANALİZ EDEREK HER AÇIDAN DEĞER YARATACAK PROJELER ÜRETMEKTEDİR.

ASİMETRİK olarak;

Profesyonel AV Sistemleri Endüstri’sinde; mühendis, tasarımcı ve entegratör ekibinden oluşan multi-disipliner bir distribütörlük, mühendislik ve tasarım firması olarak çalışıyoruz. Sektörümüzde danışmanlık, distribütörlük ve sistem entegratörü olarak hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz yıldan itibaren kapsamımızı ve araştırmamızı sürekli olarak genişletiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 2000’den fazla proje tamamladık.

Dünya markası teknolojiler ile ekspertizimizi birleştirerek partnerlerimiz için özelleştirilmiş ve sürdürülebilir proje tasarımları ortaya çıkarıyoruz.

Çalışmalarımızı Merkezi olarak İstanbul’dan yönetmek ile birlikte, Dünya’nın bir çok ülkesinde geniş bir proje yelpazesine sahibiz. Hizmet veren ofislerimiz İstanbul, Ankara, Antalya, Astana / Kazakistan, Doha / Katar gibi lokasyonlarda bulunmaktadır.

Farklı disiplinlerden gelen mühendisleri; Ses, Işık ve Görüntü Sistem tasarımlarında geleceğe yönelik çözümler sunmak için paylaşım mantığı ile bir araya getirmekteyiz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sabırsızlıkla bekliyoruz