window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Tavan Tipi Hoparlörler

Bose Pro

TAVAN TİPİ HOPARLÖRLER

Bose arka plan / ön hoparlörler, perakende mağazaları, oteller, alışveriş merkezleri, restoranlar, konferans salonları, barlar ve sağlık kulüpleri gibi çok çeşitli ticari ses uygulamaları için tasarlanmıştır. Hem iç hem de dış mekanda kurulan uygulamalar için yüzey, gömme tavan, asma ve zemine montaj için modeller mevcuttur. Bose Professional arkaplan / ön plan hoparlörleri, müşterilerinizin tanıdığı ve değer verdiği bir marka ile perakende ve konaklama mekanlarında müşteri deneyimini geliştirmek için üstün ses kalitesi sağlar.

DESIGNMAX SERİSİ

DesignMax hoparlörler, her ticari alana olağanüstü ses ve estetik getirir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 12 modelle, özel ses çözümleri oluşturmak ve anında etkileyici ses sunmak kolaydır. DesignMax hoparlörler tam ve tutarlı kapsama alanı sağlar ve tüm oda tasarımlarına uyum sağlar.

DM2C-LP
DM3C
DM5C
DM6C
DM8C
DM8C-SUB
DM2S
DM3SE
DM5SE
DM6SE
DM8S
DM10S

FREESPACE SERİSİ

Bose FreeSpace DS serisi tavan içi ve yüzeye montaj modelleri güncellenmektedir. FreeSpace FS serisi olarak bilinen yeni modeller, daha modern bir görünüm için estetik güncellemeler ve daha kolay kurulum için mekanik güncellemeler sunuyor. FreeSpace FS hattı, DS hattıyla aynı çıkış ve güç kullanımını sağlar ve çoğu durumda mevcut bir DS modelinden yeni bir FS modeline doğrudan geçiş yapar.

DS 16F
DS 40F
DS 100F
DS 16SE
DS 40SE
DS 100SE
3 FLUSH
3 SERIES II
3 SURFACE-MOUNT
3 SERIES I
FS2C
TEKNIK BILGILER
FS4CE
TEKNIK BILGILER
FS2SE
TEKNIK BILGILER
FS4SE
TEKNIK BILGILER
FS2P
TEKNIK BILGILER

EDGEMAX SERİSİ

Bose Professional EdgeMax tavan içi premium hoparlörler, daha büyük yüzeye monte hoparlörlerin tipik oda doldurma kapsama desenlerini tavan tercihli modellerin mimar tarafından tercih edilen estetiğiyle birleştiren yeni bir kategori oluşturmak için yüksek frekanslı sıkıştırma sürücülerine sahip özel Bose PhaseGuide teknolojisine sahiptir .

EM180
EM90