window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Loudspeakers

Bose Pro

ROOMMATCH

Bose RoomMatch Utility hoparlörleri, tutarlı orta / yüksek sonik karakter için aynı Bose EMB2 sıkıştırma sürücüsünü kullanarak RoomMatch dizilerinin ödüllü ses kalitesini daha küçük 2 yönlü nokta kaynaklı tasarımlara getirir. RoomMatch Utility hoparlörleri, yüksek kaliteli ön plan müziği, balkon altı, zon dolgu ve vokal aralıklı zemin monitörü uygulamaları için tasarlanmıştır. Tüm modeller, en yüksek estetik gerekliliklere uygun yüksek kaliteli kontrplak yapıya sahiptir ve yatay veya dikey montaj ile kolayca monte edilir.

RoomMatch RMU105
RoomMatch RMU206
RoomMatch RMU208
RoomMatch RMU108
RMUXF100 – RMUXF40
Aksesuar
PAN-AND-TILT BRACKET
Aksesuar

ARENAMATCH

Bölge dolgu kapsama alanı veya yüksek SPL ön plan müziği için tasarlanan Bose ArenaMatch Utility hoparlörleri, ArenaMatch dizi modüllerine benzer ton dengesine sahiptir, ancak kompakt tasarımlardadır. IP55 hava durumu derecesi ve ArenaMatch dizileriyle aynı EMB2S sıkıştırma sürücüsü ile ArenaMatch Yardımcı Programı hoparlörler, tüm dış mekanlar için tutarlı ve anlaşılır yüksek düzey ses sağlar.

ArenaMatch AMU206
ArenaMatch AMU208
ArenaMatch AMU108
ArenaMatch AMU105
PAN-AND-TILT-BRACKET
Aksesuar

PANARAY

Bose Professional Panaray hoparlörleri kurulu sistemler için tasarlanmıştır ve eşsiz güvenilirlik ve doğal ses netliği sağlamak için tweeter ve crossover ihtiyacını ortadan kaldıran tam kapsamlı sürücü dizilerine sahiptir. Ek olarak, Mafsallı Dizi tasarımları, birçok kurulum için gereken hoparlör sayısını ortadan kaldırabilen geniş ve eşit bir kapsama alanı sağlar. Belirli Panaray modelleri dış mekan kurulumları için derecelendirilmiştir.

Panaray MB4
Panaray 402
Panaray 802
Panaray 302 A
WCB802IV
Aksesuar
WBP-8
Aksesuar
SB-8
Aksesuar
WCB-5
Aksesuar
WBP-5
Aksesuar
CSB-5A
Aksesuar
SB-4
Aksesuar

LT SERİSİ

Bose Professional LT Serisi hoparlörler arasında 6 orta / yüksek frekanslı model ve yüksek anlaşılabilirlik ve mükemmel ton dengesi ile hassas kapsama düzeni kontrolü gerektiren kalıcı olarak monte edilmiş ses sistemleri için tasarlanmış 2 tam aralıklı model bulunur. Tüm LT Serisi hoparlörler, yumuşak, doğal vokal aralık yanıtı sağlamak için iki 4,5 inç koni sürücüsünün çıkışını toplayan Bose V2 Orta Kademe Manifolduna sahiptir.

LT 6403
LT 9402 WR
LT 6400
LT 9403
LT 9702 WR
LT 4402 WR
LT 3202 WR
LT 9400

SUBBASSLAR

Bose Professional MB subwoofer’lar, Bose orta / yüksek ve tam aralıklı nokta kaynaklı hoparlörlere düşük frekanslı genişletme sağlamak üzere tasarlanmıştır.

MB210
MB210-WR
F1 SUBWOOFER
SHOWMATCH SMS118
MB24
ROOMMATCH RMS218 VLF
ROOMMATCH RMS215
MB12
MB24 WR
MB12 WR

FLEXIBLE ARRAY

Bose Esnek Dizi Hoparlörler, dikey kapsama alanı düzeni kontrolü sağlayan küçük formatlı tam kapsamlı ses güçlendirme hoparlörleridir. Eşsiz esnek dizi bölmeleri, hoparlörün dikey kapsama alanını çeşitli ortamlara ve montaj konumlarına göre ayarlamanıza olanak tanıyan “Düz”, “C”, “J” veya “Ters J” kapsama desenleri oluşturmak için ayarlanabilir. Küçük ve orta ölçekli iç mekan kurulumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve taşınabilir uygulamalarda da kullanılabilir.

F1 SUBWOOFER
F1 812 PASİF
F1 812 AKTİF
YOKE MOUNTING KIT
Aksesuar
U-BRACKET MOUNTING KIT
Aksesuar
PAN AND TILT BRACKET
Aksesuar

COLUMN LINE ARRAY

Bose Panaray sütun dizili hoparlörler, dar dikey kapsama alanına sahip geniş yatay kapsama alanı sağlayarak, yüksek konuşma anlaşılırlığı gerektiren küçük ve orta ölçekli akustik olarak zorlayıcı alanlar için mükemmel bir seçimdir. Tüm Panaray modellerinde olduğu gibi, sütunlu çizgi dizi modelleri, benzersiz güvenilirlik ve doğal ses netliği sağlamak için tweeter ve crossover ihtiyacını ortadan kaldıran tam kapsamlı sürücü dizilerine sahiptir. Benzersiz modüler tasarım, artırılmış ses seviyeleri ve kapsama mesafesi sağlamak için birden fazla MA12, MA12EX veya MSA12X ünitesinin dikey olarak istiflenmesine olanak tanır.

Panaray MA12
Panaray MSA12X
Panaray MA12EX