window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GFK1VP2Q8T');

Deltaq Array Serileri

Bose Pro

DELTAQ ARRAY SERİLERİ

Bose Professional DeltaQ teknolojisi, yeni nesil hoparlör dizisi tasarımını, dinleme alanı boyunca mümkün olan en iyi ses kalitesi ve ses netliği için dinleyicileri daha hassas bir şekilde yönlendiren seçilebilir kapsama desenleriyle tanımlar.

ARENAMATCH
ROOMMATCH
SHOWMATCH

ARENAMATCH SERİSİ

Bose Professional ArenaMatch hoparlörler, dış mekan kurulumlarına kanıtlanmış DeltaQ ses kalitesi ve esnekliği getirir – spor stadyumları, arenalar, açık hava eğlence merkezleri ve daha fazlası. IP55 hava derecesine sahip ArenaMatch DeltaQ modülleri, her dinleyiciye tutarlı, anlaşılır ses getiren dayanıklı ve güvenilir dış mekan hoparlör dizileri oluşturmayı kolaylaştırır.

AM20
AM10
AM40

ROOMMATCH SERİSİ

Bose RoomMatch DeltaQ serisi hoparlörler kalıcı kurulumlar için tasarlanmıştır ve zorlu akustiğe sahip mekanlarda bile sınıfının en iyisi kapsama kontrolü, ses kalitesi ve ses netliği sağlayan 42 kapsama modeli seçeneği ile geniş format dalga kılavuzlarına sahiptir.

ASYMETRICAL 10º
SYMETRICAL 5º
ASYMETRICAL 20º
SYMETRICAL 60º
SYMETRICAL 40º
RM218 VLF
RM215
ASYMETRICAL 5º
SYMETRICAL 10º
ASYMETRICAL 40º
SYMETRICAL 20º

SHOWMATCH SERİSİ

Bose Professional ShowMatch serisi hoparlörler – en yeni DeltaQ teknoloji tasarımı – mümkün olan en iyi (birinci sınıf) ses kalitesini gerektiren kompakt kurulumlarda, kapsama alanını ve asimetrik desenleri değiştiren değiştirilebilir dalga kılavuzları içerir.

DeltaQ Dizi Teknolojisi, yönlülüğün veya “Q” nun her dizi modülüne göre değişmesine izin vererek ses kalitesini ve ses netliğini geliştirir, izleyicilere daha fazla ses, duvarlara ve döşemelere daha az ses yönlendirir.

İhtiyacınız olan dizi kapsamını daha az kutuyla alın. 5, 10 veya 20 dikey kapsama alanı ile sunulan dizi modülleri, geleneksel (J-Array ve sabit eğrilik) veya DeltaQ dizileri oluşturan sınıfında lider çok yönlülük sağlar. Geleneksel çizgi dizileri, karşılaştırılabilir dikey kapsama alanı elde etmek için DeltaQ dizilerine kıyasla iki kat daha fazla kutu sayısı gerektirebilir. DeltaQ dizileri görüş hatlarını iyileştirebilir, arma ağırlığını azaltabilir ve sistem maliyetlerini düşürebilir.

Değiştirilebilir dalga kılavuzları, izleyicilerin kapsama alanı gereksinimlerine en uygun yatay kapsamın değiştirilmesine olanak tanır ve sol / sağ dizilerde daha iyi akustik performans için asimetrik desenler oluşturabilir.

Boyut Sınıfında En Yüksek Tam Aralıklı Çıkış. 145 dB pik dizi çıkış seviyeleri tescilli 2×8 ”neodimyum woofer ve 4x EMB2S neodim sıkıştırma sürücülerden üretilmiştir, daha küçük dizilerde daha kullanılabilir düşük frekanslı çıkış.

Çıkarılabilir “yan korumaları” olan kompakt, taşınabilir muhafaza, küçük kulüplerden ve ibadethanelerden en büyük sahne sanatları merkezlerine ve konser ses amfi tiyatrolarına kadar hem kurulum hem de taşınabilir uygulamalar için tasarımı optimize eder.

Eşleşen genişlik 1×18 ”subwoofer ve eksiksiz donanım aksesuarları da mevcuttur.

SM20
SM118
SM5
SM10