Apollo, Artemis, Summa ve Brio gibi ses konsolları, Type R gibi IP tabanlı radyo sistemi, RP1, Hydra2 ve AoIP ürünleri sayesinde dünyanın en başarılı yayıncılarının güvendiği Calrec’in Türkiye tek yetkili distribütörü Asimetrik Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. oldu.

Calrec, önde gelen bir ses yayın miks donanınımı tasarımcısı ve sağlayıcısı. 1964 yılında bir mikrofon üreticisi olarak kurulan Calrec’in üretim kalitesi, güvenilirlik ve ses performansında kazandığı ün, dünya çapında bir endüstri performans göstergesi haline geldi. Yayın ses, dış mekan yayın ve uzaktan prodüksiyon çözümleriyle dünyanın hemen yer yerinde Calrec ürünleri kullanılıyor.

Bugün yayıncılar ses donanımlarından daha da fazla çok yönlülük ve bütünleşme talep ediyorlar. TV şirketleri sistemlerinin gittikçe daha verimli bir şekilde ve tam istedikleri teknik özelliklerde program yapabilmelerini istiyorlar. Ses sistemlerinin bunu başarabilmesi için bir bütün olarak ağlara ve ne kadar verimli olarak denetlendikleri üzerinde daha fazla durulması gerekiyor. Calrec modern yayın tesislerini iyi tanıyor ve yayın ortamlarının değişen gereksinimleri konusunda önde gitmek için yayıncılarla birlikte çalışıyor.

Calrec, yayın miks konsolları, uzaktan yapım ve ses ağ çözümleri serisi, AoIP ve IP altyapıları bilgisi ve üçüncü firmalarla bütünleşme çalışmaları sayesinde değişen yayın ortamlarının merkez üssü. Tüm Calrec ürünleri İngiltere West Yorkshire’daki Hebden Bridge’de yer alan Calrec’in Nutdough Mill merkezinde tasarlanıyor, üretiliyor ve test ediliyor.

Müşteri araştırmalarında ürün geliştirmeye, ar-ge’den üretime ve test bölümlerine kadar ürün geliştirme sürecinin her unsuru tesis içinde gerçekleştiriliyor. Bu tüm sürecin bütünlüğünü sağlıyor ve yayın konsol piyasasında eşsiz bir kalite standardını garantiliyor.

Sonraki
ASİMETRİK INFOCOMM CTS SERTİFİKASI ALDI